Sitemize reklam verebilirsiniz. İletişim için: "[email protected]" adresine mail atın yada skypedan ekleyin. (skype: live:iletisim_1251)
Fragmanı izle The 100

The 100

imdb: 7.8
    |     |   , ,  

97 yıl önce nükleer Armageddon, Dünya'nın büyük bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Hayatta kalan 12 farklı ulustan, toplam 400 kişi ise dünyayı terk etmiştir. Yıllar içinde uzayda kaldıkları bu yerde 3 nesil yetişmiştir ve insan sayısı 4000?e ulaşmıştır. Bu gruplarda ölüm cezası ve nüfus kontrolü gibi sert uygulamalarla kurulan bir düzen vardır.

Şimdi kaynakları tükenme noktasına gelmiştir ve bu 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Çözüm olarak elbette ki Dünya'ya dönmek akıllarına gelir fakat Dünya'nın halen yaşanabilir olup olmadığını bilmemektedirler. Bunu test etmek için de 100 adet mahkum genç insanı Dünya'ya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları; bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekmektedir.

Sezonlar

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

Yorumlar (7)

 1. @trkdrn

  ilk 4 sezon yokmu

 2. @Joyous

  Diğer sezonlar eklenecek mi ?

 3. @albaatross

  tüm sezonlar ne zaman yüklenir?

 4. @BerkayD

  bölümler yok :d

 5. @senfoni

  İzlediğim diziler arasındadır. Kesinlikle Tavsiye ederim . Sürükleyici bir dizidir.

 6. @Vibe7

  Bölümler ne zaman gelir?

 7. @deniz01

  admin dizinin bölümlerini atmıcan mı ?

Oyuncular (0)