Sitemize reklam verebilirsiniz. İletişim için: "[email protected]" adresine mail atın yada skypedan ekleyin. (skype: live:iletisim_1251)

Dil Seçeneği Sweetbitter 2. Sezon 4. Bölüm (Sec or Demi-Sec) 28 dakika

 30 Tem |  356 |  0
Kırık Link Bildir Sinema Modu İzledim

Sweetbitter 2. Sezon 4. Bölüm Özeti

Bölüm Adı: Sec or Demi-Sec
[STARZ] Tess, Omar Gamal ile süslü bir randevuya çıktığında gerçek bir New Yorklu gibi hissediyor. Omar'ın evinde bir ipotek deneyiminden sonra Tess, seks ile ilişkisini sorgulamak zorunda kalır ve neyi sevdiğini ve ne istediğini öğrenmesi gerektiğini fark eder. Bu sırada Howard, Becky ile olan ilişkisinin durumunu sorgular. Tess, Sasha'nın gösterişsiz olduğunu öğrenmek için işe gelir: vardiyaya geç kalır ve kimse ona ulaşamaz. Hizmet başlar ve bir masaya kulak misafiri olduğunda Tess'in zihni hem Sasha hem de Omar'dan çıkarılır ve Heather'a ırkçı bir yorum yapar ...
PAYLAŞ:

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

Yorumlar (0)

OTOMATİK OYNAT
Sweetbitter Sweetbitter Dizi sayfasına gidin.
×

Sorun Bildir

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun en kısa süre içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.