Sitemize reklam verebilirsiniz. İletişim için: "[email protected]" adresine mail atın yada skypedan ekleyin. (skype: live:iletisim_1251)
Fragmanı izle Poldark

Poldark

imdb: 8.4
    |     |   , ,  

Poldark, belki de izleyebileceğiniz en güzel ve zaman geçirmelik dizilerden bir tanesi. Ortalama 1 saatlik bölümleri ile Poldark, sizi kasvetli ve dertli dünyanızdan alıp, dram, tarih ve romantik temleri ile harmanlanmış bir dünyaya taşıyor. Güzel vakitler geçirmek için bir dizi arayışında iseniz gerçek tarihle harmanlanmış Poldark, size kesinlikle iyi gelecektir. Başrollerinde Aidan Turner, Eleanor Tomlinson, Heida Reed gibi oyuncuların bulunduğu Poldark'ta, senaryo Debbie Horsfield tarafından kaleme alınmış. IMDB üzerinden 8.4 puan alan bu dizide, Uluslar arası alanda 6 farklı ödül ve 23 farklı ödüle adaylık da bulunuyor. Kısacası, hem sinematografi hem de senaryo bakımından dizinin neredeyse kusursuz olduğu belirtilebilir.
18. Yüzyılın sonlarına bizleri götüren Poldark'ta, merkeze Ross Poldark adlı karakterimizi alacağız. Ömrünü tamamıyla kaçakçılık davalarıyla uğraşmaya adamış olan Poldark, 3 yıl boyunca devlet için çalıştıktan sonra ordudan dönmüş, dönüşte babasını kaybettiğini öğrenmiş ve bu sebepten büyük acılara gark olmuştur. Üzerine bir de nişanlısının bambaşka biriyle nişanlanmasının haberini alan Poldark, bu dertlerle ne yapacağını bilemez halde dolaşırken; şüphe yok ki aşkının peşini bırakmayacaktır. Eğer aşk dizilerinden hoşlanıyorsanız tam sizlik, İyi seyirler.

Oyuncular (0)