Sitemize reklam verebilirsiniz. İletişim için: "[email protected]" adresine mail atın yada skypedan ekleyin. (skype: live:iletisim_1251)
Fragmanı izle Lost

Lost

imdb: 8.4
    |     |   , ,  

ABD yapımı drama televizyon dizi olan Lost, Avustralya'dan Amerika Birleşik Devletleri'ne uçan bir yolcu uçağının kaza yapması sonucu Güney Pasifik'te gizemli bir adaya düşen kazazedelerin hikayelerini ele alıyor. Adada geçen ana hikayenin yanı sıra, karakterlerin hayatlarındaki başka noktalara ilişkin ikinci bir hikayeye sahiptir. İlk bölüm 22 Eylül 2004'te yayınlandı ve 6 sezon yayınlandıktan sonra 121. bölümü ile 23 Mayıs 2010'da sona erdi. ABD'de American Broadcasting Company (ABC) kanalında yayınlanmakla birlikte, birçok ülkede yerel kanallarda yayınlandı.

Sezonlar

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

Yorumlar (3)

  1. @senfoni

    Lost bir efsanedir. Şiddetle tavsiye edilir. Zaten izlediğinizde hastası olacaksınız . Emeği geçen dizired.com ve ekibine sonsuz teşekkürler.

  2. @2KR2M

    Reklamsıs olması ve mağaza olayı hosuma gitti. İlk Lostta Baslıyalım Bakalım. :)

  3. @cangir414

    ilk defa böyle bir siteye uye oluyorum çünkü site reklemsız kullanımı kolay insalla böyle devam eder .reklam olayı artık canınnnızı sıktıysa bu siteden vazgecmeyin

Oyuncular (0)