Sitemize reklam verebilirsiniz. İletişim için: "[email protected]" adresine mail atın yada skypedan ekleyin. (skype: live:iletisim_1251)

Dil Seçeneği iZombie 5. Sezon 3. Bölüm (Five, Six, Seven, Ate!) 42 dakika

 11 Tem |  252 |  0
Kırık Link Bildir Sinema Modu İzledim

iZombie 5. Sezon 3. Bölüm Özeti

Bölüm Adı: Five, Six, Seven, Ate!
Seattle'ın kazanan dans ekibi Liv (Rose McIver) ve Ravi'nin (Rahul Kohli) dinamik ikilisi Gulliver ve Nancy'nin ölümlerini araştırırken, diğer yarışmacılar olan asıl şüphelileri büyütmek için dans partneri olarak gizli tutulur. Bu sırada Peyton (Aly Michalka), okuldaki rutin bir bit kontrolü sırasında askerlerinden birinin sıra dışı olduğunu söyledikten sonra Binbaşı (Robert Buckley) ile yüzleşir. Son olarak, Clive (Malcolm Goodwin) ve Bozzio (konuk yıldız Jessica Harmon) Lamaze sınıfı sırasında şok edici bir sürpriz alırlar. David Anders ve Bryce Hodgson da yıldız.
iZombie 5. Sezon 3. Bölüm İndir Sosyal Medya'da Paylaş
PAYLAŞ:

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

Yorumlar (0)

OTOMATİK OYNAT
iZombie iZombie Dizi sayfasına gidin.
×

Sorun Bildir

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun en kısa süre içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.