Sitemize reklam verebilirsiniz. İletişim için: "[email protected]" adresine mail atın yada skypedan ekleyin. (skype: live:iletisim_1251)

Dil Seçeneği Friends 9. Sezon 22. Bölüm (The One with the Donor) 22 dakika

 23 Haz |  222 |  0
Kırık Link Bildir Sinema Modu İzledim

Friends 9. Sezon 22. Bölüm Özeti

Bölüm Adı: The One with the Donor
Joey, kız arkadaşı Charlie'nin güvensiz bir alışverişçi olduğunu duyduğunda, onunla yalnız kalmaktan korkan uzman Rachel, bu yüzden Phoebe'nin yüzünü kurtarmak için kullanacağı parti için göz kamaştırıcı bir kıyafete ihtiyacı olduğunu söyleyerek emin olmasını sağlıyor. eski Mike da geliyor. Jinekolog Dr.Connelly, Chandler ve Monica'ya doğal yolu denemeye devam etmeleri gerektiğini söyler, ancak gerçekçi olarak vekil bir anne-Monica için bir kabus- veya donör sperm tohumlaması düşünür, bu yüzden Chandler 'mükemmel uygun' meslektaşı Zach'i akşam yemeğine davet eder; onu korkutuyorlar ...
Friends 9. Sezon 22. Bölüm İndir Sosyal Medya'da Paylaş
PAYLAŞ:

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

Yorumlar (0)

OTOMATİK OYNAT
Friends Friends Dizi sayfasına gidin.
×

Sorun Bildir

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun en kısa süre içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.