Sitemize reklam verebilirsiniz. İletişim için: "[email protected]" adresine mail atın yada skypedan ekleyin. (skype: live:iletisim_1251)

Dil Seçeneği Friends 9. Sezon 21. Bölüm (The One with the Fertility Test) 22 dakika

 23 Haz |  291 |  0
Kırık Link Bildir Sinema Modu İzledim

Friends 9. Sezon 21. Bölüm Özeti

Bölüm Adı: The One with the Fertility Test
Hala idrak edemeyen Monica ve Chandler, Chandler'ın en sevdiği eski Janice ile karşılaştıkları bir doğurganlık kliniğinde testler yapmaya karar verirler. Rachel bir zincir masaj merkezinde ücretsiz masaj için bir hediye sertifikası alır. Phoebe, Rachel'ı, kendisi gibi bağımsız masaj terapistlerinden iş aldığını hissettiği bir masaj zincirine gitmeyi düşündüğü için bile azarlar; ancak, Phoebe aslında bu özel masaj zincirinde çalışıyor. Rachel gitmeyeceğini ve hatta hediye sertifikasını yırtılacağını söylüyor, ancak daha sonra tekrar bantlıyor, özgürlüğüne gidiyor ...
Friends 9. Sezon 21. Bölüm İndir Sosyal Medya'da Paylaş
PAYLAŞ:

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

Yorumlar (0)

OTOMATİK OYNAT
Friends Friends Dizi sayfasına gidin.
×

Sorun Bildir

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun en kısa süre içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.