Sitemize reklam verebilirsiniz. İletişim için: "[email protected]" adresine mail atın yada skypedan ekleyin. (skype: live:iletisim_1251)

Dil Seçeneği Friends 9. Sezon 19. Bölüm (The One with Rachel's Dream) 22 dakika

 23 Haz |  206 |  0
Kırık Link Bildir Sinema Modu İzledim

Friends 9. Sezon 19. Bölüm Özeti

Bölüm Adı: The One with Rachel's Dream
Joey şimdi Hayatımızın Günleri karakteri Dr.Drake Ramore gerçek bir diyalog kuruyor, bu yüzden Rachel'dan romantik rüyalar alacak kadar sevdiği sete gelmesini istiyor, ama Drake, Joey veya her ikisi hakkında? Monica'nın şık restoranı Javu harika gidiyor, bu yüzden Vermont'a rezervasyonu yaptığı sürpriz bir gezide Chandler'a katılmayı kabul etmek için çok kötü. Phoebe geldiğinde Javu'nun dışındaki iğrenç şarkılarını söyler, Monica ona güzel, uygunsuz, tarzı eksik olduğunu söylemeye çalışır, ancak Phoebe sadece süslü bir elbise alır; bir keresinde gerçeği söylediğinde, kötü bir sıraya başlar ... Bu arada ...
Friends 9. Sezon 19. Bölüm İndir Sosyal Medya'da Paylaş
PAYLAŞ:

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

Yorumlar (0)

OTOMATİK OYNAT
Friends Friends Dizi sayfasına gidin.
×

Sorun Bildir

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun en kısa süre içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.