Sitemize reklam verebilirsiniz. İletişim için: "[email protected]" adresine mail atın yada skypedan ekleyin. (skype: live:iletisim_1251)

Dil Seçeneği Friends 8. Sezon 8. Bölüm (The One with the Stripper) 22 dakika

 23 Haz |  225 |  0
Kırık Link Bildir Sinema Modu İzledim

Friends 8. Sezon 8. Bölüm Özeti

Bölüm Adı: The One with the Stripper
Chandler, bekarlığa veda / bekarlığa veda partileri olmayacağına söz vermelerine rağmen Monica'nın striptizci ile bir bekarlığa veda partisi olduğunu öğrenir. Rachel, Phoebe'yi Rachel'ın babasıyla akşam yemeğine götürür, çünkü babasının hamile olduğunu söylerken gerçekten kızacağından korkar. Bay Green, büyükbaba olacağını duymaktan mutluluk duyuyor, ancak Rachel'ın evlenmediğini öğrendiğinde korkuyor - bu yüzden Ross'un onunla evlenmeyeceğini söylüyor. Monica bir bekarlığa veda partisi olduğu için kötü hissediyor, bu yüzden bir striptizci partisi de dahil olmak üzere bir bekarlığa veda partisi düzenliyor ...
Friends 8. Sezon 8. Bölüm İndir Sosyal Medya'da Paylaş
PAYLAŞ:

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

Yorumlar (0)

OTOMATİK OYNAT
Friends Friends Dizi sayfasına gidin.
×

Sorun Bildir

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun en kısa süre içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.