Sitemize reklam verebilirsiniz. İletişim için: "[email protected]" adresine mail atın yada skypedan ekleyin. (skype: live:iletisim_1251)

Dil Seçeneği Friends 8. Sezon 5. Bölüm (The One with Rachel's Date) 22 dakika

 23 Haz |  331 |  0
Kırık Link Bildir Sinema Modu İzledim

Friends 8. Sezon 5. Bölüm Özeti

Bölüm Adı: The One with Rachel's Date
Phoebe, Monica'nın yardım şefi Tim ile çıkarken Monica, Phoebe'nin uğruna onu kovmaz. Phoebe Tim'i boşaltmaya karar verdiğinde Monica sonunda onu kovabilir. Rachel'ın Hayatımızın Günleri'nin baş yıldızı Kash ile randevusu var. Ross garip olduğunu düşünüyor çünkü Rachel'ı kim çıkarırsa, bebeğini de çıkarır. Her zaman bir sonraki çocuğunun mutlu bir ailede büyüyeceğini hayal etti. Rachel'ın randevusu korkunçtu çünkü hamile olduğunu belirten bir hata yaptı. Ross ona çok kötü olmadığını söyler çünkü bebeği olduğunda birini sevdiğinden daha çok sevecektir.
Friends 8. Sezon 5. Bölüm İndir Sosyal Medya'da Paylaş
PAYLAŞ:

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

Yorumlar (0)

OTOMATİK OYNAT
Friends Friends Dizi sayfasına gidin.
×

Sorun Bildir

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun en kısa süre içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.