Sitemize reklam verebilirsiniz. İletişim için: "[email protected]" adresine mail atın yada skypedan ekleyin. (skype: live:iletisim_1251)

Dil Seçeneği Friends 8. Sezon 3. Bölüm (The One Where Rachel Tells...) 22 dakika

 23 Haz |  342 |  0
Kırık Link Bildir Sinema Modu İzledim

Friends 8. Sezon 3. Bölüm Özeti

Bölüm Adı: The One Where Rachel Tells...
Balayında bile, Monica saldırgan ve Chandler'ın havaalanı check-ininde çizgiyi atlamamasından rahatsız oluyor - özellikle önlerindeki çift, balayında da birinci sınıfa çarptı. Birinci sınıf salona gizlice girmeye çalışırlar, ancak yakalanırlar - ancak en azından bir portakal çalmayı başarırlar. Joey ve Phoebe, Monica ve Chandler'ın onları ana dairenin anahtarlarından kandırdıklarını; Joey, yanlış bir gaz kaçağı uyarısının süper Treeger'i anahtarını kullanmasını umuyor, ancak bir itfaiyecinin balta kullanmasını sağlıyor ve harap kapı büyük bir ...
Friends 8. Sezon 3. Bölüm İndir Sosyal Medya'da Paylaş
PAYLAŞ:

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

Yorumlar (0)

OTOMATİK OYNAT
Friends Friends Dizi sayfasına gidin.
×

Sorun Bildir

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun en kısa süre içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.