Sitemize reklam verebilirsiniz. İletişim için: "[email protected]" adresine mail atın yada skypedan ekleyin. (skype: live:iletisim_1251)

Dil Seçeneği Friends 8. Sezon 17. Bölüm (The One with the Tea Leaves) 22 dakika

 23 Haz |  298 |  0
Kırık Link Bildir Sinema Modu İzledim

Friends 8. Sezon 17. Bölüm Özeti

Bölüm Adı: The One with the Tea Leaves
Chandler ve Monica birlikte mutlu olurlar - en kötü problemleri, CD'leri yanlış kutuya koyma alışkanlığı ve müzikteki farklı zevkleri. Rachel, Joey ile iyi şartlara kavuşmak için umutsuzdur, bu yüzden Monica'nın konuyu işle ilgili bir şeye değiştirmesi için tavsiyesini alır. Ancak bir başka rahatsız edici konuşmada, Joey'i patronu Bay Zelner'in bebeğini satın almak istediğine ikna etmeyi başarıyor. Phoebe çay yapraklarını okumaya devam ettiğinde, yakında hayallerindeki adamla buluşacağını görür ve bunu içine girmeye devam ettiği Jim olur. Ancak yakında onu bulur ...
Friends 8. Sezon 17. Bölüm İndir Sosyal Medya'da Paylaş
PAYLAŞ:

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

Yorumlar (0)

OTOMATİK OYNAT
Friends Friends Dizi sayfasına gidin.
×

Sorun Bildir

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun en kısa süre içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.