Sitemize reklam verebilirsiniz. İletişim için: "[email protected]" adresine mail atın yada skypedan ekleyin. (skype: live:iletisim_1251)

Dil Seçeneği Friends 8. Sezon 12. Bölüm (The One Where Joey Dates Rachel) 22 dakika

 23 Haz |  437 |  0
Kırık Link Bildir Sinema Modu İzledim

Friends 8. Sezon 12. Bölüm Özeti

Bölüm Adı: The One Where Joey Dates Rachel
Phoebe, Chandler ve Monica'ya geç bir düğün hediyesi verir: Bayan Pac-Man oyunu. Chandler, Monica ve Phoebe'den daha iyi olmak için gün boyu oynar. Rachel romantik randevular için giyinmeyi özlüyor, bu yüzden Joey onu çıkarmaya söz veriyor. Oda arkadaşı değil gibi davranan harika romantik bir randevusu var ve birbirlerini tamamen yeni bir seviyede tanıyorlar. Monica ve Phoebe, Chandler'ın en yüksek skorlarını geçmeye çalışmalıdır, çünkü Ben oynamaya geliyor ve Chandler en iyi skorların isimleri olarak kirli kelimeler koydu. Joey, Rachel'a aşık olur ve bu konuda garip hisseder.
Friends 8. Sezon 12. Bölüm İndir Sosyal Medya'da Paylaş
PAYLAŞ:

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

Yorumlar (0)

OTOMATİK OYNAT
Friends Friends Dizi sayfasına gidin.
×

Sorun Bildir

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun en kısa süre içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.