Sitemize reklam verebilirsiniz. İletişim için: "[email protected]" adresine mail atın yada skypedan ekleyin. (skype: live:iletisim_1251)

Dil Seçeneği Friends 7. Sezon 17. Bölüm (The One with the Cheap Wedding Dress) 22 dakika

 23 Haz |  299 |  0
Kırık Link Bildir Sinema Modu İzledim

Friends 7. Sezon 17. Bölüm Özeti

Bölüm Adı: The One with the Cheap Wedding Dress
Monica, diğer kızları düğün elbisesini seçmek için aşırı pahalı bir mağazaya götürür, pazarlık avcıları Rachel'ın idare edebileceğinden çok daha acımasız olduğu için onları ordudaymış gibi bilgilendirir. En kötü müşteri Megan: Monica'nın istediği elbiseyi yakalar, sonra onu Chandler'ın düğün için gerçekten istediği tek şey olan salıncak bandını rezerve eder. Bu arada, Ross ve Joey, taşınmasına yardım ederken bağımsız olarak Kristen'la buluşup buluşurlar. Rakipler, her biriyle bir tarih seçtikten sonra seçmesine izin vermeyi kabul ederler, ancak anlaşma üzerinde hile yapmaktan uzaklaşırlar ...
Friends 7. Sezon 17. Bölüm İndir Sosyal Medya'da Paylaş
PAYLAŞ:

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

Yorumlar (0)

OTOMATİK OYNAT
Friends Friends Dizi sayfasına gidin.
×

Sorun Bildir

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun en kısa süre içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.