Sitemize reklam verebilirsiniz. İletişim için: "[email protected]" adresine mail atın yada skypedan ekleyin. (skype: live:iletisim_1251)

Dil Seçeneği Friends 10. Sezon 14. Bölüm (The One with Princess Consuela) 22 dakika

 23 Haz |  318 |  0
Kırık Link Bildir Sinema Modu İzledim

Friends 10. Sezon 14. Bölüm Özeti

Bölüm Adı: The One with Princess Consuela
Phoebe adını değiştirmeye gittiğinde, onu istediği herhangi bir şeye değiştirebileceğini fark eder, bu yüzden Prenses Consuela Banana Hamak'ı, Mike'ın hoşnutsuzluğu olarak değiştirir. Chandler, Monica'nın soyadını asla değiştirmediğini öğrenir. Monica ve Chandler, Joey'i iyi bir hamle olduğuna ikna etmek için evlerine götürür ve evle ilgili yanlış bir şey bulmaya çalışır, böylece satın almazlar. Rachel bir restoranda iş görüşmesine gider ama şu anki patronu onun hemen arkasında, Ralph Lauren'deki işine mal olur. Ofisini temizlerken, Mark'a çarpar ...
Friends 10. Sezon 14. Bölüm İndir Sosyal Medya'da Paylaş
PAYLAŞ:

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

Yorumlar (0)

OTOMATİK OYNAT
Friends Friends Dizi sayfasına gidin.
×

Sorun Bildir

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun en kısa süre içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.