Sitemize reklam verebilirsiniz. İletişim için: "[email protected]" adresine mail atın yada skypedan ekleyin. (skype: live:iletisim_1251)

Dil Seçeneği DCs Legends of Tomorrow 5. Sezon 7. Bölüm (Mr. Parker's Cul-De-Sac) 42 dakika

 27 Nis |  136 |  0
Kırık Link Bildir Sinema Modu İzledim

DCs Legends of Tomorrow 5. Sezon 7. Bölüm Özeti

Bölüm Adı: Mr. Parker's Cul-De-Sac
Ray, kendisi ve Nora için bir randevu gecesi planlar, ancak bir Encore ekibin kendi ayakları üzerinde düşünmesini ve Encore'u uzak tutmak için bir yalan yaratmasını gösterdiğinde her şey ters gider. Encore'u kandırmaya çalışırken Ava, Sara'nın uzaktayken gerçekte ne yaptığını öğrenir ve onunla yüzleşir. Charlie ve Konstantin birlikte çalışmak için bir anlaşma yapar, bu da her ikisine de fayda sağlar. Bu arada, Rory kitabı hakkında olumsuz yorumlar aldığında üzülür, bu yüzden Zari eleştirmenin kim olduğunu bulmaya yardımcı olur ve Rory pazarlık ettiğinden daha fazlasını alır.
PAYLAŞ:

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

Yorumlar (0)

OTOMATİK OYNAT
DCs Legends of Tomorrow DCs Legends of Tomorrow Dizi sayfasına gidin.
×

Sorun Bildir

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun en kısa süre içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.