Sitemize reklam verebilirsiniz. İletişim için: "[email protected]" adresine mail atın yada skypedan ekleyin. (skype: live:iletisim_1251)

Dil Seçeneği Ackley Bridge 2. Sezon 9. Bölüm (Episode #2.9) 46 dakika

 17 Tem |  221 |  0
Kırık Link Bildir Sinema Modu İzledim

Ackley Bridge 2. Sezon 9. Bölüm Özeti

Bölüm Adı: Episode #2.9
Bir gıda bankasında gönüllü olarak çalışan Aliya, Cory'nin servis edildiğini fark eder ve çevrimiçi bir fotoğrafını yayınlar, ancak yiyecekleri çalarken Cory de utanmasına rağmen geri teper. Sadiq'in işi başarısız olduğunda ve okulun sponsorluğu tehlikede olduğunda kendi sorunları vardır. Nas, kız kardeşi Razia Sam'e saldırdığında yaralanır ve ailesine Sam'in kız arkadaşı olduğunu söyler. Aliya, Nawazes'in evi yeniden canlandırıldıktan sonra Cory ile barışır, akrabalarıyla kalmaya zorlar ve Cory'nin babası intihar girişiminde bulunur. Javid Sadiq'in talihsizliğini ...
PAYLAŞ:

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

Yorumlar (0)

OTOMATİK OYNAT
Ackley Bridge Ackley Bridge Dizi sayfasına gidin.
×

Sorun Bildir

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun en kısa süre içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.