Sitemize reklam verebilirsiniz. İletişim için: "[email protected]" adresine mail atın yada skypedan ekleyin. (skype: live:iletisim_1251)

Dil Seçeneği Ackley Bridge 2. Sezon 8. Bölüm (Episode #2.8) 46 dakika

 17 Tem |  228 |  0
Kırık Link Bildir Sinema Modu İzledim

Ackley Bridge 2. Sezon 8. Bölüm Özeti

Bölüm Adı: Episode #2.8
Mandy, put-up annesi ondan şiddetli olduğunu kanıtlayan demanslı babasına bakmasını istediğinde memnun değil, özellikle de bir karara götüren bir keşif yaptığında. Bir başka komplikasyon, hamile olduğu gerçeğidir, ancak Steve destek sunar ve Javid Shah'ın ona meydan okuma girişimini engeller. Nas'ın kız kardeşi Razia, erkek arkadaşı Riz için kendini daha beyaz hale getirmek için yüzünü feci bir şekilde ağartır, böylece Hayley cildini dayanışma göstermek için boyar ama neredeyse Booth ailesine sosyal hizmet müdahalesine yol açar. Ürdün sonunda bulunur ve ...
PAYLAŞ:

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

Yorumlar (0)

OTOMATİK OYNAT
Ackley Bridge Ackley Bridge Dizi sayfasına gidin.
×

Sorun Bildir

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun en kısa süre içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.