Sitemize reklam verebilirsiniz. İletişim için: "[email protected]" adresine mail atın yada skypedan ekleyin. (skype: live:iletisim_1251)

Dil Seçeneği Ackley Bridge 2. Sezon 12. Bölüm (Episode #2.12) 46 dakika

 17 Tem |  253 |  0
Kırık Link Bildir Sinema Modu İzledim

Ackley Bridge 2. Sezon 12. Bölüm Özeti

Bölüm Adı: Episode #2.12
Steve eski durumuna döndü ancak Mandy'nin Ackley Köprüsü'nü yönetmek için meçhul bir güvenin ele geçirmek istediğini fark ettiğinde memnuniyeti kısa sürdü. Javid Shah'ın onu tasarladığını ve okula istemeden kamuya açıklamasının ardından onu görevden aldı, ancak personel hala gelecekleri için korkuyor. Mezuniyet balosu üzerindeki sınavlar devam ederken, hayal kırıklığına uğramış bir Ürdün, uzun süredir yabancı olan annesiyle yeniden bağlantı kurma girişiminden sonra, merhamete katılmaz ve devam etmek için Mandy ve Steve'in yardımına ihtiyaç duyar. Mandy kendini onun rolü olarak kafa olup olmadığını öğrenir ...
PAYLAŞ:

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

Yorumlar (0)

OTOMATİK OYNAT
Ackley Bridge Ackley Bridge Dizi sayfasına gidin.
×

Sorun Bildir

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun en kısa süre içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.