Sitemize reklam verebilirsiniz. İletişim için: "[email protected]" adresine mail atın yada skypedan ekleyin. (skype: live:iletisim_1251)

Dil Seçeneği Ackley Bridge 2. Sezon 11. Bölüm (Episode #2.11) 46 dakika

 17 Tem |  197 |  0
Kırık Link Bildir Sinema Modu İzledim

Ackley Bridge 2. Sezon 11. Bölüm Özeti

Bölüm Adı: Episode #2.11
Missy, Nas'a hamile olduğunu söyler ama Nas, Missy okuldan ayrılmak ve Aaron ile evlenmek istediği için hamileliğin kasıtlı olduğunu öğrenmek için şok olur. Ancak annesini gördükten sonra planını Aaron'un dehşetine çevirir. Emma, ??Tony'yi sapık Chloe'nin babası olarak açık bir şekilde kınadıktan sonra Nik bir şeyleri çözmek için gelir ve Emma'nın Will ile kavgaya yol açtığı sırada Chloe'nin kaba bir uyanışı olur ve aile uzlaşmasına yol açar. Rashid, daha sıkı ebeveynleri çocuklarının okul balosuna katılmalarına ikna etmenin bir yolunu bulur, ancak Mandy'nin parası ...
PAYLAŞ:

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

Yorumlar (0)

OTOMATİK OYNAT
Ackley Bridge Ackley Bridge Dizi sayfasına gidin.
×

Sorun Bildir

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun en kısa süre içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.