Sitemize reklam verebilirsiniz. İletişim için: "[email protected]" adresine mail atın yada skypedan ekleyin. (skype: live:iletisim_1251)

Dil Seçeneği Ackley Bridge 2. Sezon 10. Bölüm (Episode #2.10) 46 dakika

 17 Tem |  268 |  0
Kırık Link Bildir Sinema Modu İzledim

Ackley Bridge 2. Sezon 10. Bölüm Özeti

Bölüm Adı: Episode #2.10
Naveed'in annesi Sadia, stand-up komedyeni olma girişimlerinden zaten memnun değil, aynı zamanda eşcinsel olduğunu keşfetmek için şok oldu. Onaylamamasından dolayı, tepkisi alenen çıkmasına ve ebeveynleriyle uzlaşmasına izin veren Cory'ye başvurur. Emma, ??Rashid'i bir üniversite toplantısına eşlik eder, ancak eski bir Meesha alevi ile tanıştığında ve Will ile geri döndüğünde kendini dışlanmış hisseder, sürüş testini geçerek tekrar Rashid'den memnun olan Kaneez için net bir alan bırakır. Ancak Emma, ??kız öğrenci kızı Chloe'nin otuz yaşında olduğunu bulmaktan rahatsız ...
PAYLAŞ:

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

Yorumlar (0)

OTOMATİK OYNAT
Ackley Bridge Ackley Bridge Dizi sayfasına gidin.
×

Sorun Bildir

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun en kısa süre içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.